Marcin Szeląg
Urząd Miejski w Gdańsku
Data publikacji 11:00
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26
W piątek, 26 czerwca o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 47 w Gdańsku odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III. W wydarzeniu weźmie udział Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.
Uroczystość wraz z programem artystycznym odbędzie się na boisku szkolnym przy ul. Reformackiej 18 w Gdańsku.
Tego samego dnia o godz. 9.00, Monika Chabior, zastępczyni prezydent Gdańska ds. rozwoju społecznego i równego traktowania, obecna będzie na wojewódzkim zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Morenowe Wzgórze 40. W wydarzeniu wezmą udział także m.in.: Beata Rutkiewicz, wojewoda pomorska, Grzegorz Kryger, Pomorski Kurator Oświaty, Andrzej Kowalczys, przewodniczący Komisji Edukacji w Radzie Miasta Gdańska oraz gdańscy radni.
Emilia Lodzińska, zastępczyni prezydent Gdańska ds. rozwoju przestrzennego i mieszkalnictwa, weźmie udział w zakończeniu roku klas VIII, które również odbędzie się w piątek, 26 czerwca, o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 24 przy ul. Lilli Wenedy 19.