Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Raport o stanie miasta strona tytulowa
Zdjęcie portretowe: Dariusz Wołodźko

Dariusz Wołodźko
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 14:52

Raport o stanie miasta – zaproszenie na briefing

Zapraszamy na briefing, podczas którego prezydent Aleksandra Dulkiewicz przekaże na ręce przewodniczącej Rady Miasta Gdańska „Raport o stanie miasta za 2022 rok”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 30 maja o godz. 12.00 w budynku Rady Miasta Gdańska przy ul. Wały Jagiellońskie 1.

W spotkaniu udział wezmą: Agnieszka Owczarczak przewodnicząca Rady Miasta Gdańska oraz Aleksandra Dulkiewicz prezydent Gdańska. Podczas briefingu Raport zostanie zaprezentowany oraz zostanie przekazana informacja, jak mogą się z nim zapoznać – a następnie wziąć udział w debacie nad nim – mieszkańcy.

Przypomnijmy, że Raport o stanie miasta jest obowiązkiem gmin, zwiększającym dostęp obywateli do informacji o swoim mieście. Gdański Raport będzie omawiamy w czerwcu na absolutoryjnej sesji Rady Miasta Gdańska. Zawiera on kluczowe informacje dotyczące demografii, budżetu, zarządzania oraz inwestycji i wydarzeń zrealizowanych w ubiegłym roku w naszym mieście. Raporty za poprzednie lata znajdziemy w Biuletynie Informacji Publicznej.