Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Zdjęcie portretowe: Michał Brandt

Michał Brandt
Gdańska Organizacja Turystyczna

Data publikacji 08:30

Nowe połączenia lotnicze Gdańska z Walencją – spotkanie biznesowe i briefing prasowy

W poniedziałek, 22 listopada, o godz. 13.00 w restauracji Treinta y Tres w budynku Olivia Star (aleja Grunwaldzka 472c), odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Visit Valencia oraz lokalnymi dziennikarzami z Hiszpanii. Spotkanie jest wynikiem otwarcia nowych połączeń lotniczych pomiędzy Gdańskiem i Walencją. 

Od 2 listopada, dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty, samoloty linii lotniczej Ryanair operują na trasie Gdańsk - Walencja. W ramach współpracy Visit Gdansk oraz Visit Valencia, w Gdańsku przebywać będą: Miguel Angel Perez (Brand & Markets Director, Visit Valencia) oraz trzej hiszpańscy dziennikarze.

W imieniu Visit Valencia, zapraszamy serdecznie na spotkanie biznesowe, podczas którego nie zabraknie hiszpańskich akcentów - prezentacji o tym pięknym mieście i pysznego lunchu, który przygotuje szef kuchni restauracji Treinta y Tres! 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować na stronie wydarzenia vvalencia.gcb.visitgdansk.com, nie później niż do piątku 19 listopada, do godziny 23:59.