Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Zdjęcie portretowe: Jędrzej  Sieliwończyk

Jędrzej Sieliwończyk
Referat Prasowy UMG

Data publikacji 15:36

W poniedziałek objazd prezydent Aleksandry Dulkiewicz po Gdańsku

W najbliższy poniedziałek, 1 lipca, z okazji pierwszych stu dni prezydentury Aleksandry Dulkiewicz, odbędzie się objazd pani prezydent po Gdańsku. Objazd otworzy briefing, który zaplanowany jest na godz. 8.00 w Mitte - chleb i kawa  przy ulicy Rzeźnickiej 47. W ciągu całego dnia prezydent Gdańska odwiedzi kilka miejsc, kluczowych z punktu widzenia aktualnie prowadzonych miejskich inwestycji czy programów. Całe wydarzenie zostanie podsumowane podczas briefingu, który odbędzie się o godzinie 15.00 pod napisem Gdańsk na wyspie Ołowianka.

W poniedziałek 1 lipca prezydent Aleksandra Dulkiewicz uda się na objazd po Gdańsku. Między godziną 8.00 a 15.00 prezydent Gdańska odwiedzi m.in. place budowy, placówki edukacyjne oraz inne miejsca w kilku dzielnicach Gdańska. Podczas wizyt, Aleksandra Dulkiewicz oraz towarzyszący jej pracownicy merytoryczni, opowiedzą o tematach ważnych dla Gdańska i jego mieszkańców.

Plan objazdu:

8.00 - Mitte - chleb i kawa, ulica Rzeźnicka 47 -  Briefing otwierający objazd prezydent Aleksandry Dulkiewicz po Gdańsku. Zapraszamy na kawę i kanapki

8.30 – Żłobek Pozytywka, ulica Augustyńskiego 1

9.00 – Budowa Biskupia Górka

10.00 – Budowa Nowa Bulońska, następnie Centrum Edukacyjne ul. Jabłoniowa

11.30 – Letnica Rada Dzielnicy

12.30 –  Brzeźno okolice Domu Zdrojowego

14.00 –  Zbiornik Srebrniki

15.00 – Ołowianka, okolice napisu GDAŃSK – briefing podsumowujący objazd pani prezydent po Gdańsku.

Uwaga

Istnieje możliwość zarezerwowania miejsca w busie, którym w trakcie objazdu będzie się przemieszczała prezydent Aleksandra Dulkiewicz. Dzięki temu, w trakcie przejazdów między kolejnymi wizytowanymi punktami, będą mieli Państwo okazję do odbycia krótkich rozmów z panią prezydent. Chęć skorzystania z tej możliwości prosimy zgłaszać do Jędrzeja Sieliwończyka z Biura Prasowego tel. 58 323 63 84 tel. kom. 693813141. jedrzej.sieliwonczyk@gdansk.gda.pl Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.