Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Referat Prasowy
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 10:58

Wałęsa w Kolonos - w ramach Święta Wolności i Solidarności - akredytacje

W ramach obchodów Święta Wolności i Solidarność będzie można zobaczyć spektakl Wałęsa w Kolonos. Przedstawienie to zostanie pokazane cztery razy na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego w dniach 6-7 czerwca.  W spektaklu Bartosza Szydłowskiego na scenie spotyka się ok.
40 osób: Jerzy Stuhr, ekipa aktorska Teatru Łaźnia Nowa, aktorzy-amatorzy, świadkowie historii, politycy. W spektaklu twórcy snują wielonarracyjną opowieść na kanwie starożytnej tragedii Edyp w Kolonos. Interesuje ich archetyp przywódcy, figura lidera, którą odnajdują i w postaci mitologicznej, i w tej współczesnej, stojącej na rozstajach życia politycznego.

Zasady Akredytacji na spektakl "Wałęsa w Kolonos"
Spektakl zagrany zostanie cztery razy, 6 i 7 czerwca, w godz. 18:30 i 21:00.
Czas trwania: 60 minut

Zgłoszenia akredytacyjne należy przesyłać do Rzecznika prasowego GTS: Magdalena Hajdysz, rzecznik@teatrszekspirowski.pl, tel.: +48 691 082 277  do dnia 5 czerwca 2019 do godz. 18:00.

Zasady filmowania i fotografowania spektaklu "Wałęsa w Kolonos"
Rejestrować spektakl mogą jedynie dziennikarze akredytowani na to wydarzenie.
Nie ma ograniczeń co do długości rejestrowanego materiału. Nie wolno jedynie rejestrować i publikować spektaklu w całości. 

Operatorzy kamer oraz fotoreporterzy będą mogli zająć wskazane przez organizatora miejsca na widowni, z ograniczoną możliwością przemieszczania się w trakcie spektaklu.
Nie ma możliwości filmowania bądź fotografowania spektaklu z fleszem/światłem oraz na ciszy.