Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

89_Gda_poziom.jpg

Referat Prasowy
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 14:02

Strefy NGO-sów i samorządowców podczas Święta Wolności i Solidarności

Jak będzie wyglądała strefa samorządowa i społeczna podczas czerwcowego Święta Wolności i Solidarności? Opowiemy podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w czwartek 16 maja o godz. 13.00 w ogrodzie zimowym Europejskiego Centrum Solidarności.

 Zapraszamy na trzecie spotkanie zapowiadające obchody ŚWIĘTA WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI w Gdańsku. Konferencja dotyczyć będzie aktywności, które z okazji 30 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce, zaplanowaliśmy w strefie samorządowej i społecznej.

W konferencji wezmą udział: Aleksandra Dulkiewicz – prezydent Gdańska, Łukasz Domagała – prezes zarządu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Mieczysław Struk – marszałek województwa pomorskiego, Jacek Karnowski – prezydent Sopotu, Wojciech Szczurek – prezydent Gdyni.

Przypominamy, że obchody ŚWIĘTA WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI zaplanowano na dni 1–11 czerwca 2019 roku, a organizacja święta jest możliwa dzięki publicznej zbiórce środków. Wszystkim darczyńcom dziękujemy!

kontakt
Magdalena Mistat, pełnomocnik dyrektora ECS ds. organizacji obchodów rocznicy ’89, e-mail: m.mistat@ecs.gda.pl, tel.: 506 196 190

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych ecs.gda.pl, 2019gdansk.pl oraz wydarzenia facebookowego ŚWIĘTO WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI, gdzie sukcesywnie umieszczany będzie program obchodów.

archiwalia i materiały filmowe dla mediów | ecs.gda.pl/1989-dla-mediow