Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Zdjęcie portretowe: Dariusz Wołodźko

Dariusz Wołodźko
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 15:00

Wyślij zdjęcie Nowego Ratusza i wygraj elektryczną hulajnogę

Rada Miasta po raz drugi zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym „Nowy Ratusz w obiektywie”. Na zwycięzców, którzy do 7 stycznia prześlą współczesne lub historyczne zdjęcie siedziby gdańskiej Rady, czekają atrakcyjne nagrody.

Zdjęcia konkursowe należy przesyłać w terminie od 6 grudnia br. do 7 stycznia 2022 r. na adres: konkurs.rmg@gdansk.gda.pl, wraz z wypełnioną przez uczestnika kartą zgłoszenia.

- Zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami siedziby Rady Miasta Gdańska, jej architektury i detali, otoczenia czy wydarzeń historycznych związanych z budynkiem – mówi Agnieszka Owczarczak, przewodnicząca Rady Miasta Gdańska. – Czekamy na zdjęcia współczesne, jak również na te przechowywane w domowych archiwach. Liczymy na to, że uczestnicy zaskoczą nas niebanalnymi kadrami.

Wyboru laureatów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi 14 stycznia 2022 r. na profilu facebookowym Rady Miasta Gdańska i na oficjalnej stronie miasta www.gdansk.pl.

Do wygrania hulajnoga elektryczna oraz inne atrakcyjne nagrody!

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu fotograficznego Rady Miasta Gdańska „Nowy Ratusz w obiektywie” zamieszczonym na www.gdansk.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.