Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Zdjęcie portretowe: Bartosz Tobieński

Bartosz Tobieński
Międzynarodowe Targi Gdańskie

Data publikacji 14:07

Szczepimy się na Jarmarku św. Dominika

Bez wcześniejszych zapisów i wyznaczania terminów. Przez 3 tygodnie trwania Jarmarku św. Dominika będzie możliwość wyboru i zaszczepienia się  przeciwko COVID-19 w Plenerowym Punkcie Szczepień w Gdańsku.

Już w sobotę 24 lipca w Gdańsku rozpoczyna się Jarmark św. Dominika. W tym roku przy okazji Jarmarkowych zakupów zapraszamy do skorzystania z Plenerowego Punktu Szczepień zlokalizowanego przy Skwerze Heweliusza (od strony ulicy Korzennej). To propozycja dla każdego kto ukończył 18 rok życia, niezależnie od miejsca zamieszkania, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. 

Wizyta nie wymaga wcześniejszych zapisów ani umawiania na konkretną godzinę. W punkcie będzie można skorzystać z podania szczepionki przeciw COVID-19, w tym dwudawkowej szczepionki firmy Pfizer lub jednodawkowej firmy Johnson& Johnson. Punkt będzie czynny codziennie, przez cały okres trwania Jarmarku w godz. 10.00 – 20.00.

O pacjentów, którzy podczas Jarmarku skorzystają z możliwości zaszczepienia się dbać będzie doświadczona kadra Podmiotu Leczniczego COPERNICUS.


Zapraszamy!

#GdanskSzczepimySie
#SzczepimySieNaJarmarku