Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Zdjęcie portretowe: Michał Brandt

Michał Brandt
Gdańska Organizacja Turystyczna

Data publikacji 09:15

Kanał turystyczny Visit Gdansk TV

Właśnie wystartował nowy, internetowy kanał turystyczny Visit Gdansk TV. To odpowiedź Gdańskiej Organizacji Turystycznej na kryzys koronawirusowy oraz sposób na prezentowanie najważniejszych informacji turystycznych o Gdańsku i regionie.

Cel nowego kanału jest prosty: docieranie do odbiorców z pozytywnym przekazem i informacjami na temat turystyki w Gdańsku i na Pomorzu. Wszystko w lekkiej, zabawnej i pełnej dystansu formie. Nie zabraknie anegdot, żartów i solidnych informacji z pierwszej ręki. Będziemy też opisywać bieżącą kondycję branży oraz akcje podejmowane i prowadzone przez GOT. 

Dla kogo jest Visit Gdansk TV? Otóż dla każdego w wieku od 1 do 120 lat kto interesuje się turystyką i ma poczucie humoru!

Możemy powiedzieć, że ogólnie nowy kanał jest skierowany do 3 głównych grup:

  1. do mieszkańców Gdańska i regionu - aby na nowo odkryli ofertę turystyczną miasta,
  2. do gości i turystów - aby dowiedzieli się o ciekawych miejscach i atrakcjach, jakie atrakcje na nich czekają oraz o zapleczu turystycznym jakim dysponujemy,
  3. do branży turystycznej - czyli innymi słowy: współpraca się opłaca!

Najsilniejszą stroną programu są zdecydowanie nasi goście. W każdym odcinku będziemy rozmawiali z autorytetami branży turystycznej, z celebrytami oraz z lokalnymi fachowcami. Dzięki temu nasz program będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy turystycznej. Gościem specjalnym pierwszego odcinka będzie niezwykle popularny i lubiany podróżnik kulinarny – Robert Makłowicz.
Nowe odcinki będą pojawiały się regularnie, a każdy będzie długości ok. 20-25 minut.

Co więcej, nowy kanał GOT przenosi do internetu (tymczasowo) spotkania "dzień dobry GOT", ale to nie wszystko! Na kanale nie zabraknie inspiracji do działania charytatywnego oraz quizów z nagrodami.

Zapraszamy na: https://www.youtube.com/channel/UC8ImAc3dxl9TYKZasPsAxpQ 

Więcej informacji:
Marcin Brzeziński
+48 888 163 710
marcin.brzezinski@visitgdansk.com