Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

psycho_webinar_post.png

Referat Prasowy
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 11:44

Webinarium z psychologiem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku przygotowuje webinarium w formie wideo z psycholog, Elżbietą Krzyżaniak z Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, która poprowadzi prelekcje oraz odpowie na wcześniej przekazane pytania od czytelników.

Inicjatywa skierowana jest dla wszystkich, którzy martwią się obecną sytuacją, a w szczególności seniorów, o których powinniśmy troszczyć się teraz najbardziej.

W materiale wideo psycholog Elżbieta Krzyżaniak oprócz odpowiedzi na przesłane przez czytelników pytania opowie:

◾ o emocjach, które mają prawo pojawić się w sytuacji pandemii oraz o tym, jak sobie z nimi poradzić;

◾ o tym, jak nie zamienić się w wilka i nie stracić ważnych relacji;

◾ o tym, jak nie czuć się samotnym będąc samemu w domu;

◾ oraz o tym, jak znaleźć w sobie optymizm i jak ważne jest nasze nastawienie.

Webinarium z psychologiem zostanie opublikowane 30.04.2020 na stronie biblioteki www.wbpg.org.pl oraz na www.facebook.com/BibliotekaPublicznaGdansk

Elżbieta Krzyżaniak - psycholog, mediator, Profesjonalny Coach Erickson International College, Certyfikowany Trener FRIS, właściciel Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, wykładowca akademicki, autorka bloga psychologicznypunktwidzenia.pl

Szkolenia oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi uczyniły z niej coacha, trenera, mediatora. Doświadczenie sprawiło, że jest uważnym i skutecznym psychologiem. Na co dzień́ wspiera ludzi w ich rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych. Potrafi mobilizować́ do tego, żeby chciało im się̨ chcieć́, dzieli się̨ z nimi wiedzą, szuka najlepszych rozwiązań́. Jako mediator skutecznie wspiera rozwiazywanie konfliktów. W pracy koncentruje się̨ na możliwościach, a nie na przeszkodach. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla klientów zainteresowanych własnym rozwojem. Entuzjastka zmian, ekspert do spraw odwagi. Prywatnie kobieta odważna, zafascynowana życiem.