Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Referat Prasowy
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 13:48

Budżet Obywatelski – przyjdź na spotkanie i podziel się opinią

Głosujesz w Budżecie Obywatelskim? Korzystasz z projektów zrealizowanych w jego ramach? Masz swoje przemyślenia lub uwagi dotyczące jego funkcjonowania? Przyjdź na otwarte spotkanie dla mieszkańców.

Trwa ewaluacja siódmej edycji Budżetu Obywatelskiego w Gdańsku. Za nami ankieta ewaluacyjna i dwa spotkania, jedno z wnioskodawcami, drugie z mieszkańcami. W środę, 11 grudnia odbędzie się ostatnie spotkanie dla mieszkańców.

Spotkanie jest otwarte dla każdego mieszkańca, można przyjść, by przy kawie i ciastku porozmawiać o swoich wrażeniach czy spostrzeżeniach. Będziemy rozmawiać m.in. o głosowaniu, o zrealizowanych projektach, o promocji. Każda uwaga jest ważna, każda propozycja zmiany jest do rozważenia.

Wszystkie uwagi i propozycje będą zebrane w końcowy raport ewaluacyjny, który będzie potem analizowany pod kątem wprowadzenia zmian, ulepszeń do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego.

Spotkanie odbędzie się w środę, 11 grudnia w godz. 17.00-20.00. Miejsce spotkania to przestrzeń znajdująca się w podziemiach Zbrojowni Sztuki (Akademia Sztuk Pięknych), ul. Targ Węglowy 6, Gdańsk (wejście od strony Targu Węglowego).