Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku

top.png
Zdjęcie portretowe: Jędrzej Sieliwończyk

Jędrzej Sieliwończyk
Urząd Miejski w Gdańsku

Data publikacji 17:38

Wakacyjny Staż 2019 – ostanie chwile na składanie wniosków

Dobiega końca II etap projektu Wakacyjny Staż 2019. Przyjmowanie zgłoszeń uczestników potrwa do 14 maja. W tym roku na studentów i absolwentów czeka 374 płatnych miejsc stażowych ufundowanych przez 83 fundatorów!

Zainteresowani odbyciem staży mogą zgłaszać się online za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego stronie www.wakacyjnystaz.pl. Rejestracja zgłoszeń uczestników projektu potrwa do dnia 14 maja 2019r. do godz. 23:59.

Uczestnikami projektu mogą być studenci lub absolwenci wszystkich trybów i rodzajów studiów w Polsce lub za granicą. Różnorodność ofert sprawia, ze każdy student czy absolwent, zarówno uczelni technicznych jak i uniwersytetu  znajdzie dla siebie coś interesującego. Lista dostępnych staży jest długa i obejmuje różne branże m.in. finansową, bankową, transportową czy turystyczną. Wśród fundatorów są też instytucje kultury, redakcje, przedsiębiorstwa reprezentujące sektor energetyczny oraz paliwowy a nawet podmiot leczniczy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ofertą staży dostępną ma stronie wakacyjnystaż.pl

Warto przypomnieć, że czas trwania stażu wynosi minimum miesiąc i odbywa się w okresie od lipca do końca września. Termin ustalany jest bezpośrednio z fundatorem stażu. Każdy uczestnik Wakacyjnego Stażu, za swoja pracę otrzyma wynagrodzenie w kwocie nie mniejszej niż 1500 zł brutto za miesiąc.